IVN Consulentschappen

IVN Consulentschappen

Wiki NME Podium
 
wijziging doorgeven
   T   0592 37 17 40
   F   0592 34 37 25
IVN Drenthe
Postbus 125, 9400 AC Assen
Bosrand 2, 9401 SL Assen
drenthe@ivn.nl
www.ivn.nl/drenthe

wijziging doorgeven
   T   0320 25 89 80
IVN Flevoland
Botter 11-37, 8232 JN Lelystad
flevoland@ivn.nl
www.ivn.nl/flevoland

wijziging doorgeven
   T   058 289 04 63
   F   058 289 03 77
IVN Friesland
Postbus 538, 8901 BH Leeuwarden
Posthoornsteeg 3 , 8911 AS Leeuwarden
friesland@ivn.nl
www.ivn.nl/fryslan

wijziging doorgeven
   T   026 351 29 27
   F   026 351 90 33
IVN Gelderland
Jansbuitensingel 13, 6811 AB Arnhem
gelderland@ivn.nl
https://www.ivn.nl/gelderland

wijziging doorgeven
   T   050 313 59 33
   F   050 311 07 13
IVN Groningen
Postbus 6095, 9702 HB Groningen
Helperwestsingel 2, 9721 BD Groningen
groningen@ivn.nl
www.ivn.nl/groningen

wijziging doorgeven
   T   0475 38 64 60
   F   0475 38 64 69
IVN Limburg
Godsweerderstraat 2, 6041 GH Roermond
limburg@ivn.nl
www.ivn.nl/limburg

wijziging doorgeven
   T   0885 00 31 10
IVN Noord-Brabant
Spoorlaan 434 C, 5038 CH Tilburg
Natuurmuseum, Spoorlaan 434 C, 5038 CH Tilburg
brabant@ivn.nl
www.ivn.nl/brabant
Informatie: Twitter: @IVNBrabant

wijziging doorgeven
   T   0880 06 44 92
   F   0880 06 44 01
IVN Noord-Holland
Postbus 20123, 1000 HC Amsterdam
Plantage Middenlaan 2C, 1018 DD Amsterdam
noordholland@ivn.nl
www.ivn.nl/noordholland

wijziging doorgeven
   T   030 635 89 22
IVN Utrecht
Kanaalweg 19-H, 3540 AA Utrecht
utrecht@ivn.nl
www.ivn.nl/utrecht

wijziging doorgeven
   T   0113 21 16 75
   F   0113 25 09 55
IVN Zeeland
Postbus 334, 4460 AS Goes
Ravelijn de Groene Jager 5, 4461 DJ Goes
zeeland@ivn.nl
www.ivn.nl/zeeland

wijziging doorgeven
   T   070 302 30 30
IVN Zuid-Holland
Zeestraat 100, 2518 AD Den Haag
zuidholland@ivn.nl
www.ivn.nl/zuidholland

wijziging doorgeven
   T   038 425 09 60
   F   038 421 91 66
NMO Natuur en Milieu Overijssel
Assendorperdijk 3, 8012 EG Zwolle
www.natuurenmilieuoverijssel.nl

NMEpodium is een samenwerkingsverband van IVN, GDO, Veldwerk Nederland, SMEAdvies en VVM Sectie NME en is financieel mogelijk door het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.