Ontdek met de Boerderij Doe Kaarten het boerenbedrijf! (1-4-2008)

Ontdek met de 50 Boerderij Doe Kaarten het boerenbedrijf! De opdrachten gaan over...

Kennis voor NME
 
01 april 2008

Ontdek met de Boerderij Doe Kaarten het boerenbedrijf! (1-4-2008)

Boerderij Doe Kaarten

Ontdek met de 50 Boerderij Doe Kaarten het boerenbedrijf! Met de kaartenset wil het IVN de kennis over de boerderij op een speelse wijze onder de aandacht brengen van een groot publiek. De kaarten zijn gemaakt voor verschillende soorten boerenbedrijven. De 50 opdrachten gaan over productiedieren, gezelschapsdieren, akkerbouw, tuinbouw en bloembollen. Er zijn ook aparte vragen over de bodem en het weer, over biologische boeren en boeren met nevenactiviteiten zoals een camping. De kaarten zijn ook goed op de kinderboerderij te gebruiken. Ze kunnen in heel Nederland gebruikt worden.

De Boerderij Doe Kaarten zijn ontwikkeld door IVN Consulentschap Flevoland en zijn het zusje van de succesvolle Natuur Doe Kaarten.


Doelgroep
De Boerderij Doe Kaarten zijn bedoeld voor kinderen van 4 tot 12 jaar. De set is geschikt om alleen, met het gezin of met een groep te gebruiken. Wanneer de kaarten onderdeel zijn van een georganiseerde excursie of verjaardagspartijtje, kan de begeleider van te voren een selectie maken van opdrachten die het beste passen bij de groep, de locatie, het seizoen of de omgeving.


Interesse

Bent u geïnteresseerd, bestel de kaarten via de website www.ivn.nl en dan webshop/catalogus/jeugd. Prijs: € 6,50 (€ 5,50 voor IVN-leden).



 

reageren op deze pagina

 

Delen |
 
NMEpodium is een samenwerkingsverband van IVN, GDO, Veldwerk Nederland, SMEAdvies en VVM Sectie NME en is financieel mogelijk door het Ministerie van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.